Oferta

Tańsza energia dla firm
DSR

Bilansowanie podaży i zapotrzebowania na moc

Tańsza energia elektryczna? To możliwe! Dowiedz się więcej o redukcji mocy DSR. W dobie rosnącej świadomości ekologicznej firmy szukają sposobów na optymalizację zużycia energii. Kier Institute to lider w dziedzinie zarządzania energią, który zdobył zaufanie wielu firm i instytucji. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym redukcja mocy DSR nie tylko staje się lepiej zrozumiała, ale przede wszystkim możliwa do wprowadzenia w życie!

Proces wykonania usługi DSR

Operator systemu
dystrybucyjnego

Sprawdzenie układu
pomiarowego odbiorcy

Rejestracja infomacji w
systemie PSE

Odbiorca staje się
obiektem redukcji

Aktywacja certyfikatu – odbiorca przesyła wymagane zgody i oświadczenia do operatora

Podpisanie umowy z
agregatorem lub bezpośrednio
z PSE (min. 1 WW)

Co to jest DSR?

Udział w programie Demand Side Response, w skrócie DSR, jest opłacalny dla podmiotów, które są dużymi konsumentami energii w swojej działalności. Do tej grupy należą przedsiębiorstwa z różnych sektorów, takie jak przemysł spożywczy, chemiczny, hutniczy, papierniczy, opakowaniowy, recyklingu, meblarski i wiele innych. Dodatkowo DSR pozwala firmom zastanowić się nad sposobami zwiększenia efektywności wykorzystania energii i opracować plan działania w przypadku ewentualnych ograniczeń w jej dostawie.

Jakie korzyści przynosi Usługa zarządzania redukcją mocy (DSR)?

  • Pomaga zredukować koszty związane z zapotrzebowaniem na moc

  • Pozwala uzyskać dodatkowy przychód ze świadczenia usług DSR na poziomie nawet kilkuset tysięcy złotych rocznie

  • Nie wymaga żadnych inwestycji po stronie uczestnika programu – wszelkie koszty adaptacyjne bierzemy na siebie

  • Nie ma żadnych kar umownych za brak redukcji na żądanie.

Niższe koszty zakupu energii pomogą zredukować koszty operacyjne przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności energetycznej. Przekonaj się, że energia elektryczna dla firm może być oszczędna i „zielona”.

Kier Institute. Transformacja energetyczna dla biznesu

Kier Institute posiada szerokie doświadczenie w branży, dlatego świadczy profesjonalne doradztwo w zakresie wszelkich aspektów zarządzania energią, w tym redukcji zapotrzebowania na żądanie (DSR). Transformacja energetyczna to także między innymi montaż paneli fotowoltaicznych, kogeneracja i audyty energetyczne przedsiębiorstw.

Dlaczego warto wybrać Kier Institute?

Kier Institute to krajowy instytut energetyki rozproszonej, którego celem jest nie tylko transformacja energetyczna przedsiębiorstw, ale też ochrona środowiska naturalnego. Stawiamy na kompleksowość. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie firmom tańszej energii, ale również pomaganie im w zrozumieniu, w jaki sposób mogą wpłynąć na swoje zużycie energii. Zapewniamy narzędzia i wsparcie, które pozwalają klientom z powodzeniem wprowadzać opłacalne i zrównoważone strategie energetyczne.

Z nami redukcja mocy to prosta sprawa

Oferta Kier Institute obejmuje kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie redukcji mocy. Pozwala to naszym klientom skupić się na swojej podstawowej działalności, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze. Z pomocą Kier Institute transformacja energetyczna przestaje być trudna i zawiła. Staje się naturalną częścią prowadzenia biznesu.

Kier Institute jest liderem w dziedzinie transformacji energetycznej przedsiębiorstw, specjalizuje się w tworzeniu indywidualnych rozwiązań dla różnorodnych klientów. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej jakości usługi w oparciu o najnowsze technologie i innowacje.

Jeśli masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak Twoja firma może skorzystać z usług zarządzania redukcją mocy, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Telefon

22 223 59 70

Adres mailowy

kontakt@kier-institute.pl

Siedziba

KIER Institute
ul. Tadeusza Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

KRS: 0000591852
REGON: 363258378
NIP: 5272753733

Formularz kontaktowy

Wyślij nam wiadomość – odpowiemy najszybciej jak to możliwe
Scroll to Top