Fortum Marketing&Sales partnerem strategicznym KIER

Fortum Marketing&Sales partnerem strategicznym KIER

Z przyjemnością informujemy, że spółka Fortum Marketing&Sales została strategicznym partnerem KIER Institute w obszarze dostarczania energii elektrycznej i gazu naszym klientom. “Dzięki współpracy z Fortum jesteśmy w stanie uzupełnić naszą ofertę o niezwykle ciekawe modele zakupowe energii elektrycznej i gazu, które są dopełnieniem transformacji energetycznej prowadzonej przez nas w zakładach przemysłowych” – komentuje Arnold Rabiega, CEO.

Wybór Fortum na partnera strategicznego w zakresie dostarczania energii i gazu do klientów przemysłowych nie jest przypadkowy. Fortum jest jednym z największych przedsiębiorstw energetycznych na świecie, będąc nie tylko spółką obrotu ale także wytwórcą energii we własnych elektrociepłowniach, farmach fotowoltaicznych czy nawet elektrowniach atomowych. 

Silna pozycja lidera na światowym rynku energii oraz własne źródła wytwórcze Fortum są gwarancją stabilności dostaw do naszych klientów, a to w czasach dużych fluktuacji cen na rynku powinno być bardzo istotnym elementem w wyborze dostawcy energii. 

Zawodowo zajmujemy się tym, aby nasi klienci korzystali z energii w sposób świadomy i zoptymalizowany. Dogłębnie poznaliśmy ofertę Fortum i jako jedyna na rynku zapewnia ona klientom różne narzędzia do zarządzania zakupami energii, w zależności od potrzeb i możliwości.

Zgłoś się do nas i sprawdź jaką ofertę dobierzemy dla Twojej firmy !


Scroll to Top