Oferta

Dotacje do prądu,
Finansowanie inwestycji energetycznych

Finansowanie inwestycji energetycznych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy przetarte ścieżki finansowania projektów energetycznych. Zapewniamy pełne wsparcie przy monitorowaniu i aplikacji w dostępnych programach dotacyjnych oraz możliwość finansowania projektu w formule abonamentowej bez wpłaty własnej. Jesteśmy akredytowanym partnerem Millenium Leasing. Oferujemy dedykowane warunki finansowania na specjalnych zasadach!

Jesteśmy akredytowanym partnerem
Millenium Leasing. Oferujemy
dedykowane warunki finansowania
na specjalnych zasadach!

Usługa Energy as a service (EAAS)

Wierzymy, że przyszłość to gospodarka zbudowana na rozproszonych źródłach energii, dlatego wprowadziliśmy jedyną w swoim rodzaju usługę Energy As A Service dla instalacji większych niż 500 kW. Wydzierżawimy od Ciebie dach (minimum 5 tys mkw). Na swój koszt i ryzyko przeprowadzimy pełną procedurę dewelopmentu instalacji na Twoim terenie. We własnym zakresie będziemy dokonywać bieżącej konserwacji, remontu i wzmocnień dzierżawionego dachu. Na własny koszt wybudujemy instalację PV na dachu Twojego zakładu.

Co dzięki temu zyskujesz?

Finansowanie farm fotowoltaicznych

Budowa farmy fotowoltaicznej wymaga znacznych nakładów finansowych. Jest to inwestycja szczególnie odczuwalna dla przedsiębiorstw, które z racji swojego zapotrzebowania na energię elektryczną, decydują się na rozbudowaną farmę fotowoltaiczną. Aktualnie istnieje wiele opcji finansowania, które w znaczący sposób pomagają przy budowie farmy fotowoltaicznej i sprawiają, że inwestycja ta nie jest dla firm dużym obciążeniem. Wiele banków oferuje kredyty na projekty związane z energią odnawialną czy tzw. zieloną transformacją. Obejmują one także budowę farm fotowoltaicznych. Wyróżnikiem takich kredytów jest fakt, że są one oferowane na korzystnych warunkach, mają konkurencyjne oprocentowanie i atrakcyjne terminy spłaty w porównaniu z tradycyjnymi kredytami. Farmy fotowoltaiczne, których celem jest wyłącznie produkcja i sprzedaż energii są atrakcyjnym celem dla inwestorów. Wiele firm inwestycyjnych czy funduszy poszukuje farm fotowoltaicznych, w które może zainwestować i czerpać długoterminowe zyski.

Leasing instalacji fotowoltaicznej

Leasing na instalację fotowoltaiczną to wygodna forma finansowania, która umożliwia przedsiębiorstwom i indywidualnym inwestorom budowę farmy fotowoltaicznej lub pojedynczych systemów fotowoltaiki bez ponoszenia znaczących kosztów na początku prac. Leasing na instalację fotowoltaiczną polega na wynajmie paneli fotowoltaicznych od dostawcy, który jest odpowiedzialny za instalację, konserwację i serwisowanie systemu. Leasing daje możliwość skorzystania z paneli fotowoltaicznych, bez ponoszenia kosztów związanych z zakupem i instalacją. Jest to szczególnie istotne dla firm inwestujących w panele fotowoltaiczne dla obniżenia kosztów energii elektrycznej, które stają się przytłaczające dla przedsiębiorstwa. W przypadku leasingu inwestor ponosi stałe opłaty miesięczne dzięki czemu może bez żadnych przeszkód korzystać z instalacji. Po zakończeniu umowy leasingu na instalację fotowoltaiczną firma ma możliwość wykupu sprzętu, kontynuowania leasingu lub zrezygnowania z instalacji.

Dofinansowanie inwestycji energetycznych

Koszt inwestycji w instalację fotowoltaiczną jest nadal stosunkowo wysoki i wiele firm obawia się o możliwość finansowania takich prac. Dofinansowanie fotowoltaiki lub innej inwestycji energetycznej w odnawialne źródła energii to nie tylko korzyść finansowa dla inwestora, ale również korzyść dla całego społeczeństwa. Zwiększanie udziału energii odnawialnej w produkcji energii elektrycznej przyczynia się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń powietrza, co wpływa pozytywnie na zdrowie i jakość życia ludzi oraz na ochronę środowiska. Pozyskanie dofinansowanie to świetny sposób na ograniczenie kosztów instalacji, co może być szczególnie istotne dla przedsiębiorstw pragnących inwestować w fotowoltaikę dla zmniejsza kosztów działalności. Usługa Energy as a service to innowacyjna forma finansowania, która będzie świetną propozycją dla dużych instalacji powyżej 500kW.
Scroll to Top