Jesteśmy na łamach BUSINESS INSIDER

Transformacja energetyczna_BI

Transoformacja energetyczna to konieczność?Jesteśmy na łamach BUSINESS INSIDER

Renomowany portal biznesowy BUSINESS INSIDER porusza tematy ważne z punktu widzenia ekonomii i gospodarki. Niewątpliwie jednym z najważniejszych zagadnień ostatnich lat jest transformacja energetyczna.

W obszernym artykule postaraliśmy się poruszyć najważniejsze kwestie, na które należy zwrócić uwagę planując kompleksową transformację energetyczną w swojej firmie.

– Przedsiębiorcy powinni przede wszystkim mieć świadomość, że oszczędność na energii nie musi wymagać inwestycji. KIER Institute ma wieloletnie doświadczenie we wspieraniu firm w procesie finansowania projektów energetycznych. Innowacyjna usługa Energy as a Service (EAAS) jest dostępna dla instalacji od 500 kW. My dzierżawimy dach i montujemy instalację fotowoltaiczną, bierzemy na siebie również prace konserwacyjne i ewentualne naprawy. Firma otrzymuje wyprodukowaną energię w ramach opłaty abonamentowej. Oferujemy również innowacyjne finansowanie instalacji fotowoltaicznych bez angażowania własnych środków inwestora, zapewniając jednocześnie pełną obsługę serwisową instalacji. Pomagamy w ubieganiu się w bankach o kredyty na korzystnych warunkach w ramach wspierania zielonej transformacji – wyjaśnia Arnold Rabiega.

Pełna treść rozmowy pod adresem:

https://businessinsider.com.pl/biznes/transformacja-energetyczna-w-przemysle-to-juz-koniecznosc/1tj1f5h

Scroll to Top