Oferta

Projektowanie instalacji OZE

Projektowanie instalacji OZE to sztuka, która wymaga doświadczenia, fachowej wiedzy i perspektywicznego myślenia. Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej KIER-Institute oferuje projektowanie i dewelopment wielkoskalowych instalacji OZE. Nasz zespół ekspertów świadczy kompleksowe usługi związane z OZE (energia odnawialna) – od projektowania, poprzez dewelopment, aż do montażu, rozruchu technologicznego i uzyskania wszelkich zgód i uzgodnień. Wierzymy, że zielona energia to przyszłość i oszczędności, dlatego stworzyliśmy ofertę, która umożliwia naszym Klientom pełne wykorzystanie potencjału takich rozwiązań jak: instalacje fotowoltaiczne, efektywność energetyczna, kogeneracja (CHP) i inne rozwiązania napędzane przez odnawialne źródło energii.

Projektowanie odnawialnych źródeł energii

Przeprowadzimy cały proces dewelopmentu Twojej elektrowni:

Telefon

22 223 59 70

Adres mailowy

kontakt@kier-institute.pl

Siedziba

KIER Institute
ul. Tadeusza Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

KRS: 0000591852
REGON: 363258378
NIP: 5272753733

Formularz kontaktowy

Wyślij nam wiadomość – odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Projektowanie farm fotowoltaicznych

Projektowanie farm fotowoltaicznych to proces planowania i projektowania dużych systemów fotowoltaicznych dla przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego. Projekty farm fotowoltaicznych wymagają kompleksowego podejścia, które uwzględnia wiele czynników, takich jak lokalizacja, topografia terenu, warunki pogodowe, wymagania przepisów, koszty i wiele innych. Projekt farmy fotowoltaicznej zaczyna się od wyboru odpowiedniej lokalizacji. Musi ona spełnić szereg wytycznych, w tym odpowiedni stopień naświetlenia, ukształtowanie terenu umożliwiające stabilne osadzenie konstrukcji czy dostęp do drogi umożliwiający nie tylko budowę, ale także serwisowanie fotowoltaiki. Na podstawie analizy lokalizacji wykonywany jest projekt układu paneli fotowoltaicznych, który dostosowywany jest do warunków panujących na działce. Na tym etapie określane są m.in. orientacja paneli, kąt ich nachylenia, powierzchnia czy pojemność.

Transformacja energetyczna z KIER-Institute

Jako doświadczony partner z biznesie wierzymy, że kluczem do ochrony naszej planety jest transformacja energetyczna od tradycyjnych form energii do zielonej energii, jednak w sposób ekonomicznie uzasadniony. Jeżeli szukasz specjalistycznej wiedzy i wsparcia w zakresie transformacji energetycznej, zapraszamy do skorzystania z takich usług jak np.:

Białe Certyfikaty a efektywność energetyczna

Białe Certyfikaty to mechanizm prawny gwarantowany przez ustawę o efektywności energetycznej. Jest to forma stałego dofinansowania do inwestycji, których efektem jest zmniejszenie zapotrzebowania na paliwa, energię, gaz lub ciepło. Jeżeli planujesz np. wymianę oświetlenia, działania termomodernizacyjne, modernizacje źródeł ciepła lub dowolną inną inwestycję, która sprawi, że w zużyjesz mniej energii pierwotnej: zgłoś się do nas i sprawdź, ile dofinansowania Ci się należy.

Farma fotowoltaiczna - projekt

W trakcie wykonywania projektu farmy fotowoltaicznej następuje także wycena kosztów budowy oraz użytkowania. Na tym etapie prac projektanci farmy fotowoltaicznej oceniają koszty wszystkich elementów, w tym koszty paneli, systemów magazynowania energii, systemów montażu oraz koszty instalacji i utrzymania. Przygotowywane są również kalkulacje pozwalające ocenić opłacalność inwestycji i potrzeby inwestora. Projektowanie farm fotowoltaicznych jest procesem złożonym, który wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Właściwie zaprojektowana farma fotowoltaiczna może zapewnić stabilne i niezawodne źródło energii elektrycznej, zmniejszyć koszty i przyczynić się do ochrony środowiska. Dodatkowo nasi specjaliści zajmują się doradztwem i wsparciem przy uzyskaniu dogodnego sposobu finansowania inwestycji. Przygotujemy dla naszych Klientów najkorzystniejszą formę finansowania inwestycji w farmę fotowoltaiczną.

Dofinansowanie do poprawy efektywności energetycznej to nie wszystko! Jak KIER-Institute może Ci pomóc?

  • Profesjonalne projektowanie i dewelopment instalacji OZE wraz z finansowaniem.

  • Eksperckie doradztwo w zakresie pozyskania Białych Certyfikatów.

  • Dobór jednostek kogeneracyjnych.

  • Wsparcie w procesie transformacji energetycznej Twojej firmy.

Dowiedz się więcej i zobacz, jak wygląda nasza oferta. Zobacz też dotychczasowe realizacje OZE z portfolio KIER-Institute. Zielona energia jest naszą przyszłością, a transformacja energetyczna firm strategicznym krokiem do rozwoju. W KIER-Institute wszystko, co robimy, robimy z myślą o przyszłości naszej planety. Jeśli kuszą Cię oszczędności i optymalizacja, ale bliska jest Ci również ochrona środowiska, zachęcamy do kontaktu!

Scroll to Top