Kompleksowa obsługa biznesowa i prawna sektora energetycznego

Warto pracować z najlepszymi.

O nas:

Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej to zespół młodych, ambitnych profesjonalistów współpracujących przy projektach z dziedziny energetyki odnawialnej i rozproszonej.

Przez kilka lat działalności firmy, zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie rozwiązań dla rozwoju OZE, tworząc strategie i skomplikowane umowy dla spółdzielni i klastrów energii. Jesteśmy propagatorami energetyki lokalnej w Polsce, tworząc pierwszą spółdzielnię energetyczną i pierwsze klastry energii. Wspólnie z Krajową Agencją Poszanowania Energii S.A. sporządziliśmy Koncepcję Funkcjonowania Klastrów Energii w Polsce na zlecenie Ministerstwa Energii.

Nasze usługi wychodzą jednak daleko poza działalność klasteringową, wspieramy przedsiębiorstwa z branży tworząc biznesplany, strategie i analizy. Czynnie uczestniczymy w dążeniach firm do poprawy efektywności energetycznej. Promujemy ekspercką wiedzę poprzez organizowanie konferencji i szkoleń, również indywidualnych. O niektórych projektach KIER można przeczytać TUTAJ

Zarząd:

Prezesem Zarządu jest Arnold Rabiega

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, od początku swojej kariery zawodowej związany z energetyką. Jest współtwórcą i Prezesem Zarządu pierwszej w Polsce spółdzielni energetycznej NASZA ENERGIA. Szanowany specjalista w dziedzinie energetyki rozproszonej, autor licznych publikacji, prelegent na międzynarodowych konferencjach, warsztatach i szkoleniach. Współpracował m.in. z Ministerstwem Rolnictwa, jako członek grupy roboczej ds. rozwoju energetyki na obszarach wiejskich.