Kompleksowa obsługa biznesowa i prawna sektora energetycznego

Warto pracować z najlepszymi.

O nas:

img3

Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej (KIER) powstał jako odpowiedź na dynamicznie rozwijający się sektor światowej gospodarki jakim jest energetyka małoskalowa, w tym odnawialne źródła energii oraz rosnące zapotrzebowanie na ekspertów w tej dziedzinie.

Nasz zespół to nie tylko wysokiej klasy specjaliści ale przede wszystkim praktycy i pasjonaci wśród, których znajdują się prawnicy, finansiści, ekonomiści oraz inżynierowie.

Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi prawnej, biznesowej i merytorycznej przedsiębiorstw energetycznych, a także opiniowania aktów prawnych na zlecenie publicznych jednostek organizacyjnych.

Branża Energetyczna:

Branża energetyczna, która przez lata rozwijała się w scentralizowanym modelu zaczyna pomału zmieniać kształt, a stosunkowo niewielkie źródła odgrywają coraz bardziej znaczącą rolę w miksach energetycznych wysoko rozwiniętych państw. Małe i średnie przedsiębiorstwa zmuszane są do konkurowania na rynku z dużymi koncernami dysponującymi własną kadrą inżynierów, prawników czy ekonomistów. KIER zapewnia dostęp do wiedzy eksperckiej także mniejszym przedsiębiorstwom co idzie w parze z naszym podstawowym celem jakim jest stymulowanie rozwoju energetyki rozproszonej.

Skompletowanie interdyscyplinarnego zespołu ekspertów zorientowanych na doradztwo w zakresie szeroko rozumianej energetyki zapewnia Państwu zawsze rzetelną, komplementarną, spójną i szytą na miarę usługę doradczą.

Pliki do pobrania:

Zarząd:

Prezesem Zarządu jest Arnold Rabiega

Prawnik, specjalista w zakresie regulacji sektora energetycznego, pomysłodawca i współzałożyciel pierwszej w Polsce spółdzielni energetycznej „Spółdzielnia Nasza Energia” realizującej projekt największego w Europie autonomicznego regionu energetycznego opartego na odnawialnych źródłach energii.

Doświadczenie zdobywał doradzając i współpracując między innymi z Ministerstwem Rolnictwa, Ministerstwem Gospodarki, Urzędem Regulacji Energetyki oraz wieloma firmami z Polski i Europy.

Jest autorem wielu publikacji prasowych tyczących się sektora energetycznego. Wielokrotnie występował w roli eksperta na licznych międzynarodowych konferencjach energetycznych takich jak chociażby Europejskie Forum Gospodarcze, międzynarodowe targi POLEKO, RESCoop 2014 w Krakowie, konferencja Energy Region 2014 i wiele innych.